PSP, PS3 ve iPhone
6.20 TN-C Hen Çıktı (İmzalı) + Yükleme Rehberi Yeolunuzsc9

Join the forum, it's quick and easy

PSP, PS3 ve iPhone
6.20 TN-C Hen Çıktı (İmzalı) + Yükleme Rehberi Yeolunuzsc9
PSP, PS3 ve iPhone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 81 kişi Çarş. Ağus. 02 2017, 03:50 tarihinde online oldu.
Istatistikler
Toplam 18 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: meb058

Kullanıcılarımız toplam 136 mesaj attılar bunda 105 konu

6.20 TN-C Hen Çıktı (İmzalı) + Yükleme Rehberi

6.20 TN-C Hen Çıktı (İmzalı) + Yükleme Rehberi Empty 6.20 TN-C Hen Çıktı (İmzalı) + Yükleme Rehberi

Mesaj tarafından Admin C.tesi Ocak 22 2011, 17:28

6.20 TN-C Hen Çıktı (İmzalı) + Yükleme Rehberi 6.20-TN-C-HEN

Ünlü kodlayıcı Total_Noob, 6.20 TN-C'yi yayınladı. Üstelik bu güncelleme imzalı (signed) olduğu için Patapon 2 Demo oyunu veya Half Byte Loader yüklemelerine gerek kalmadan çalışacak. PSP menüsünden güncellemeyi çalıştırmanız yetecektir. 5 saniye içinde 6.20 TN-C hazır olacaktır.

6.20 TN-C Hen Çıktı (İmzalı) + Yükleme Rehberi Frmbuf000c

Özellikleri ve Değişiklikleri:

* PSP 1000 dışında, PSP 2000, 3000 ve PSPgo için daha fazla RAM desteği (50 MB)

* Altyapı modu sayesinde Online Oyun desteği

* Digital Comics ile ilgili bir hata düzeltildi.

* VSH menü'deki bir hata düzeltildi. Şimdi CPU hızı varsayılan olarak ayarlanabilecek.

* VSH menüsündeki Ağ güncellemesi aracılığıyla Hen güncellenecek.

* VSH menü'deki Fake INDEX.DAT seçeneği kaldırıldı. Downgrade için yine seplugins klasörüne version.txt dosyasını katmanız yeterli olacaktır.

* Hen uygulaması imzalanarak XMB üzerinden direk çalıştırılması sağlandı.

* Yönlendirme sunucusu düzeltildi.

6.20 TN-C Hen Çıktı (İmzalı) + Yükleme Rehberi 6-20-tn-c-hen-total-noob-002_0901E0011000343648

Kurulum:

* Öncelikle aşağıdaki linkteki dosyayı indirmeliyiz (Linktekiler: 6.20 TN-C Hen + Prometheus Iso Loader) :

6.20 TN-C Hen Çıktı (İmzalı) + Yükleme Rehberi Download

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

* PSP 'nizi formatlayın ( PSP > Settings > System Settings > Format Memory Stick ) Ancak önemli dosyalarınızın yedeğini almayı unutmayın!

* PSP' nizi PC ye bağlayın.

* Rardan çıkan PSP klasörünü Hafıza Kartınızın ana dizinine atın.

* Hafıza Kartıyla işimiz bitti.

6.20 TN-C Hen Çıktı (İmzalı) + Yükleme Rehberi Frmbuf001w

* Şimdi PSP menüsünden Oyunlar sekmesine gelin ve TN Homebrew Enabler (6.20 TN-C) güncellemesini çalıştırın.

* Hiçbir şey yapmadan bekleyin. Saniyeler içinde Hen otomatik olarak yüklenecektir ve PSP ana menüye dönülecektir.

* Versiyonunuzu kontrol edin 6.20 TN-C olduğunu göreceksiniz.

* İsterseniz bu işlemden sonra PSP'nizin ana dizinine ISO adlı bir klasör oluştırıp içine oyunlarınız atarak Prometheus Iso Loader ı kullanıp ISO oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Çalıştığına Dair Video:

Hem çalıştığını sizlere göstermek hem de sizlere daha da yardımcı olabilmek için WebCam den videosunu da çektim ama görüntü bulanık sebebi de WebCam den çekmiş olmamdır Smile Videoda görüldüğü üzere PSP' im 6.20 versiyonlu. XMB menüden TN Homebrew Enabler uygulamasını çalıştırıyorum vede PSP'im 5 sn içinde geri XMB menüye dönüyor. Ardından da oyunların çalıştığını göstermek için Prometheus Iso Loader uygulamasından bir oyun açıyorum vede oyununu oynayıp çıkıyorum. Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir.... Smile

Admin
Admin
Forum Kurucusu
Forum Kurucusu

Tecrübe Puanı : 2147483647
Rep Puanı : 19